IC CELERON 1.75V 850MHZ 370PGA
RB80526RY850128SL54Q: IC CELERON 1.75V 850MHZ 370PGA
SeekIC Buyer Protection PLUS - newly updated for 2013!
268 Transactions
All payment methods are secure and covered by SeekIC Buyer Protection PLUS.
| Technical/Catalog Information | RB80526RY850128SL54Q |
| Vendor | Intel |
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
| Processor Type | Celeron |
| Speed | 850MHz |
| Voltage | 1.75V |
| Features | 100MHz Bus, 128K L2 Cache |
| Package / Case | 370-PGA |
| Packaging | Tray |
| RoHS Status | RoHS Non-Compliant |
| Other Names | RB80526RY850128SL54Q RB80526RY850128SL54Q 833470 ND 833470ND 833470 |