RNCF32T91330.1%I
RES 1/8W 133 OHM 0.1% 1206
product image
RNCF32T91330.1%I Picture
SeekIC No. : 004478647 Detail
RNCF32T91330.1%I: RES 1/8W 133 OHM 0.1% 1206
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RNCF32T91330.1%I
Parameters:
Technical/Catalog InformationRNCF32T91330.1%I
VendorStackpole Electronics Inc
CategoryResistors
Resistance In Ohms133
Power (Watts)0.125W, 1/8W
Tolerance±0.1%
CompositionThin Film
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names RNCF32T91330 1%I
RNCF32T913301%I