RR-IDC-24VDC-LR
RFID SUPPLY 24V 2.5A FOR LR RDR
product image
RR-IDC-24VDC-LR Picture
SeekIC No. : 004129079 Detail
RR-IDC-24VDC-LR: RFID SUPPLY 24V 2.5A FOR LR RDR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RR-IDC-24VDC-LR
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Texas Instruments
Accessory Type: Power Supply Interface Type : I2C, UART, USART
Description
Series: -
Manufacturer: Texas Instruments
Accessory Type: Power Supply
For Use With/Related Products: Long Range (LR) or Mid-Range (MR) Readers
Parameters:
Technical/Catalog InformationRR-IDC-24VDC-LR
VendorTexas Instruments
CategoryRF and RFID
Accessory TypePower Supply
Other Names RR IDC 24VDC LR