RSDA-660100-100
Solid State Relays .10-100A 660VAC
product image
RSDA-660100-100 Picture
SeekIC No. : 0096026 Detail
RSDA-660100-100: Solid State Relays .10-100A 660VAC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RSDA-660100-100
Mfg:
Continental Industries
  • Qty
  • 0~25
Quick Details
Product Type : Industrial Mount Mounting Style : Panel
Load Voltage Rating : 660 V Load Current Rating : 100 A
Description
Control Voltage Range :
Contact Form :
Output Device :
Package / Case :
Product Type : Industrial Mount
Mounting Style : Panel
Load Voltage Rating : 660 V
Load Current Rating : 100 A