RSDA-660-75-10
Solid State Relays .10-75A 660VAC
product image
RSDA-660-75-10 Picture
SeekIC No. : 0091492 Detail
RSDA-660-75-10: Solid State Relays .10-75A 660VAC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RSDA-660-75-10
Mfg:
Continental Industries
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product Type : Industrial Mount Mounting Style : Panel
Load Voltage Rating : 660 V Load Current Rating : 12 mA
Output Device : AC Output
Description
Control Voltage Range :
Contact Form :
Package / Case :
Product Type : Industrial Mount
Mounting Style : Panel
Output Device : AC Output
Load Current Rating : 12 mA
Load Voltage Rating : 660 V