SAFC915MA70N-TC04
Signal Conditioning 15MHz SAW Filters
product image
SAFC915MA70N-TC04 Picture
SeekIC No. : 001683848 Detail
SAFC915MA70N-TC04: Signal Conditioning 15MHz SAW Filters
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SAFC915MA70N-TC04
Mfg:
Murata
Quick Details
Frequency : 915 MHz Frequency Range : 110.0 MHz
Impedance : 650 Ohms Operating Temperature Range : - 30 C to + 85 C
Packaging : Reel
Description
Product :
Voltage Rating :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging : Reel
Operating Temperature Range : - 30 C to + 85 C
Frequency : 915 MHz
Frequency Range : 110.0 MHz
Impedance : 650 Ohms