SDR0302-100MXL
Power Inductors 10ohm 20% 2.5mm
product image
SDR0302-100MXL Picture
SeekIC No. : 001203240 Detail
SDR0302-100MXL: Power Inductors 10ohm 20% 2.5mm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SDR0302-100MXL
Mfg:
Bourns
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Inductance : 10 uH
Description
Tolerance :
Maximum DC Current :
Maximum DC Resistance :
Operating Temperature Range :
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Dimensions :
Shielding :
Termination Style :
Package / Case :
Inductance : 10 uH