SFSRA4M50CF00-B0
Signal Conditioning 4.50MHz CERAFIL for TV/VCR
product image
SFSRA4M50CF00-B0 Picture
SeekIC No. : 001683097 Detail
SFSRA4M50CF00-B0: Signal Conditioning 4.50MHz CERAFIL for TV/VCR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SFSRA4M50CF00-B0
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Ceramic Filters Frequency : 4.5 MHz
Impedance : 1 KOhms Operating Temperature Range : - 10 C to + 40 C
Packaging : Bulk
Description
Frequency Range :
Voltage Rating :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging : Bulk
Product : Ceramic Filters
Operating Temperature Range : - 10 C to + 40 C
Impedance : 1 KOhms
Frequency : 4.5 MHz