SFSRA4M50DF00-B0
Signal Conditioning 4.50MHz CERAFIL for TV/VCR
product image
SFSRA4M50DF00-B0 Picture
SeekIC No. : 001687060 Detail
SFSRA4M50DF00-B0: Signal Conditioning 4.50MHz CERAFIL for TV/VCR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SFSRA4M50DF00-B0
Mfg:
Murata
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : Ceramic Filters Frequency : 4.5 MHz
Frequency Range : 455 KHz +/- 1.5 KHz Impedance : 1 KOhms
Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C Packaging : Bulk
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging : Bulk
Product : Ceramic Filters
Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C
Frequency Range : 455 KHz +/- 1.5 KHz
Impedance : 1 KOhms
Frequency : 4.5 MHz