SFTLA10M7GA00-B0
Signal Conditioning 10.7MHz CERAFIL for TV/VCR
product image
SFTLA10M7GA00-B0 Picture
SeekIC No. : 001685092 Detail
SFTLA10M7GA00-B0: Signal Conditioning 10.7MHz CERAFIL for TV/VCR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SFTLA10M7GA00-B0
Quick Details
Product : Ceramic Filters Frequency : 10.7 MHz
Frequency Range : 10.700 MHz +/- 15 KHz Impedance : 330 Ohms
Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C Packaging : Bulk
Frequency : 10.7 MHz
Impedance : 330 Ohms
Frequency Range : 10.700 MHz +/- 15 KHz