SFTLA10M7FZ00-B0
Signal Conditioning 10.7MHz CERAFIL for TV/VCR
product image
SFTLA10M7FZ00-B0 Picture
SeekIC No. : 001685193 Detail
SFTLA10M7FZ00-B0: Signal Conditioning 10.7MHz CERAFIL for TV/VCR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SFTLA10M7FZ00-B0
Mfg:
Murata
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : Ceramic Filters Frequency : 10.7 MHz
Frequency Range : 10.700 MHz +/- 15 KHz Impedance : 330 Ohms
Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C Packaging : Bulk
Description
Voltage Rating :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging : Bulk
Product : Ceramic Filters
Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C
Frequency : 10.7 MHz
Impedance : 330 Ohms
Frequency Range : 10.700 MHz +/- 15 KHz