SR24011120D12NF
ANT SECTOR SR 11DBI 12" N FEMALE
product image
SR24011120D12NF Picture
SeekIC No. : 004122069 Detail
SR24011120D12NF: ANT SECTOR SR 11DBI 12" N FEMALE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SR24011120D12NF
  • Qty
  • 0~25
Quick Details
Series: SR Manufacturer: Laird Technologies IAS
Antenna Type: Sector Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz VSWR: 1.5
Gain: 11dBi Package / Case : NFBGA-144
Termination: N-Type Female Mounting Type: Clamp Bracket
Height (Max): 2" (51mm)
Description
Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Manufacturer: Laird Technologies IAS
Packaging: *
VSWR: 1.5
Mounting Type: Clamp Bracket
Height (Max): 2" (51mm)