SR2405135D12NF
ANT SECTOR SR 5DBI 12" N FEM
product image
SR2405135D12NF Picture
SeekIC No. : 004122070 Detail
SR2405135D12NF: ANT SECTOR SR 5DBI 12" N FEM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SR2405135D12NF
  • Qty
  • 0~25
Quick Details
Series: SR Manufacturer: Laird Technologies IAS
Antenna Type: Sector Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz VSWR: 1.5
Gain: 5dBi Package / Case : NFBGA-144
Termination: N-Type Female Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)
Description
Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Manufacturer: Laird Technologies IAS
Packaging: *
VSWR: 1.5
Gain: 5dBi
Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)