SR2405135D36RTN
ANT SECTOR SR 5DBI 36" RP TNC M
product image
SR2405135D36RTN Picture
SeekIC No. : 004122071 Detail
SR2405135D36RTN: ANT SECTOR SR 5DBI 36" RP TNC M
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SR2405135D36RTN
Antenna Type: Sector Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz VSWR: 1.5
Gain: 5dBi Package / Case : NFBGA-144
Termination: RP-TNC Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)
Description
Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)