SR2405135D48RBN
ANT SECTOR SR 5DBI 48" RP BNC M
product image
SR2405135D48RBN Picture
SeekIC No. : 004122072 Detail
SR2405135D48RBN: ANT SECTOR SR 5DBI 48" RP BNC M
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SR2405135D48RBN
Antenna Type: Sector Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz VSWR: 1.5
Gain: 5dBi Termination: *
Package / Case : NFBGA-144 Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)
Description
Number of Bands: 1
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Manufacturer: Laird Technologies IAS
Termination: *
Mounting Type: Wall Mount
Height (Max): 2" (51mm)