STF1000-48D
Power Line Filters Phase Delta 100.0A 480V
product image
STF1000-48D Picture
SeekIC No. : 001698661 Detail
STF1000-48D: Power Line Filters Phase Delta 100.0A 480V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
STF1000-48D
Mfg:
Sola/Hevi-Duty
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Voltage Rating : 480 VoltsAC Current Rating : 100 A
Mounting Style : Flange Termination Style : Wire
Description
Current Rating : 100 A