STL51004G
product image
STL51004G Picture
SeekIC No. : 004508069 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
STL51004G
Soldering temperature
tmax = 10 s, 2 mm distance from bottom edge of
Laser Diode
Direct forward current IF max 120 mA
Radiant power CW e 1 mW
Reverse Voltage VR max 2 V
Monitor Diode
Reverse Voltage VR max 10 V