SI9100DJ02-E3
Switching Converters, Regulators & Controllers 3W HV Switchmode Reg
product image
SI9100DJ02-E3 Picture
SeekIC No. : 00584089 Detail
SI9100DJ02-E3: Switching Converters, Regulators & Controllers 3W HV Switchmode Reg
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SI9100DJ02-E3
Mfg:
Vishay/Siliconix
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Output Voltage : 4 V Output Current : 0.15 mA
Input Voltage : 10 V to 70 V Switching Frequency : 1 MHz
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Mounting Style : Through Hole
Package / Case : DIP-14 Packaging : Tube
Description
Output Power :
Switching Frequency : 1 MHz
Packaging : Tube
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Mounting Style : Through Hole
Output Voltage : 4 V
Output Current : 0.15 mA
Input Voltage : 10 V to 70 V