TS68020VR20
IC MPU 32BIT 20MHZ 114PGA
product image
TS68020VR20 Picture
SeekIC No. : 003514556 Detail
TS68020VR20: IC MPU 32BIT 20MHZ 114PGA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
TS68020VR20
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Atmel
Logic Family : 4030B Processor Type: 68000 32-Bit
Features: - Speed: 20MHz
Voltage: 5V Mounting Type: Through Hole
Package / Case: 114-BPGA Supplier Device Package: 114-PGA (34.54x34.54)
Description
Features: -
Packaging: Tray
Voltage: 5V
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz