V130LXR100
Varistors 130V 450pF
product image
V130LXR100 Picture
SeekIC No. : 00702836 Detail
V130LXR100: Varistors 130V 450pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V130LXR100
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Voltage Rating DC : 175 V Voltage Rating AC : 130 V
Clamping Voltage : 340 V Capacitance : 450 pF
Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C Packaging : Bulk
Description
Product :
Diameter :
Peak Surge Current :
Surge Energy Rating :
Mounting :
Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 340 V
Voltage Rating AC : 130 V
Voltage Rating DC : 175 V
Capacitance : 450 pF