V18AUMLA1812H
Varistors 23V Automotive
product image
V18AUMLA1812H Picture
SeekIC No. : 00699602 Detail
V18AUMLA1812H: Varistors 23V Automotive
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V18AUMLA1812H
Quick Details
Voltage Rating DC : 18 V Clamping Voltage : 40 V
Surge Energy Rating : 6 J Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Mounting : SMD/SMT
Voltage Rating DC : 18 V
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Surge Energy Rating : 6 J
Clamping Voltage : 40 V
Parameters:
Technical/Catalog InformationV18AUMLA1812H
Maximum AC Volts-
Maximum DC Volts18VDC
Current-Surge5A
Package / Case1812 (4532 metric)
Varistor Voltage32V