V18AUMLA2220H
Varistors 23V Automotive
product image
V18AUMLA2220H Picture
SeekIC No. : 00700567 Detail
V18AUMLA2220H: Varistors 23V Automotive
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V18AUMLA2220H
Quick Details
Voltage Rating DC : 18 V Clamping Voltage : 40 V
Surge Energy Rating : 6 J Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Mounting : SMD/SMT
Voltage Rating DC : 18 V
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Surge Energy Rating : 6 J
Clamping Voltage : 40 V
Parameters:
Technical/Catalog InformationV18AUMLA2220H
Maximum AC Volts-
Maximum DC Volts18VDC
Current-Surge10A
Package / Case2220 (5750 metric)
Varistor Voltage32V