V30MLA0603NHAUTO
Varistors MLV SMF FOR AUTO 30V 0.1J 90pF
product image
V30MLA0603NHAUTO Picture
SeekIC No. : 00699304 Detail
V30MLA0603NHAUTO: Varistors MLV SMF FOR AUTO 30V 0.1J 90pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V30MLA0603NHAUTO
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Voltage Rating DC : 30 V Voltage Rating AC : 25 V
Clamping Voltage : 74 V Peak Surge Current : 30 A
Surge Energy Rating : 0.1 J Capacitance : 90 pF
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Description
Product :
Diameter :
Voltage Rating DC : 30 V
Peak Surge Current : 30 A
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Surge Energy Rating : 0.1 J
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Capacitance : 90 pF
Voltage Rating AC : 25 V
Clamping Voltage : 74 V