V30MLA1210WA
Varistors 30V 280A 1820pF
product image
V30MLA1210WA Picture
SeekIC No. : 00704298 Detail
V30MLA1210WA: Varistors 30V 280A 1820pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V30MLA1210WA
Quick Details
Product : MLV Voltage Rating DC : 30 V
Capacitance : 1760 pF Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Packaging : Bulk
Surge Energy Rating :
Mounting :
Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Packaging : Bulk
Product : MLV
Voltage Rating DC : 30 V
Capacitance : 1760 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationV30MLA1210WA
VendorLittelfuse Inc
CategoryCircuit Protection
Maximum AC Volts25VAC
Maximum DC Volts30VDC
Current-Surge280A
Package / Case1210 (3225 metric)
Varistor Voltage43V