V48MLA1206NHAUTO
Varistors MLV SMF FOR AUTO 48V 0.9J 350pF
product image
V48MLA1206NHAUTO Picture
SeekIC No. : 00703295 Detail
V48MLA1206NHAUTO: Varistors MLV SMF FOR AUTO 48V 0.9J 350pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V48MLA1206NHAUTO
Mfg:
Littelfuse
Quick Details
Voltage Rating DC : 48 V Voltage Rating AC : 40 V
Clamping Voltage : 100 V Peak Surge Current : 180 A
Surge Energy Rating : 0.9 J Capacitance : 350 pF
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Description
Product :
Diameter :
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 40 V
Voltage Rating DC : 48 V
Clamping Voltage : 100 V
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Capacitance : 350 pF
Peak Surge Current : 180 A