V5.5MLA020147NR
Varistors MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOUNT
product image
V5.5MLA020147NR Picture
SeekIC No. : 00700110 Detail
V5.5MLA020147NR: Varistors MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOUNT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V5.5MLA020147NR
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Voltage Rating DC : 5.5 V Voltage Rating AC : 4 V
Clamping Voltage : 26 V Peak Surge Current : 1 A
Capacitance : 47 pF Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Mounting : SMD/SMT Packaging : Reel
Description
Product :
Diameter :
Surge Energy Rating :
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Peak Surge Current : 1 A
Voltage Rating DC : 5.5 V
Voltage Rating AC : 4 V
Clamping Voltage : 26 V
Capacitance : 47 pF