V5.5MLA0402LNH
Varistors 5.5V 20A 70pF
product image
V5.5MLA0402LNH Picture
SeekIC No. : 00701469 Detail
V5.5MLA0402LNH: Varistors 5.5V 20A 70pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V5.5MLA0402LNH
Mfg:
Littelfuse
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Product : MLV Voltage Rating DC : 120 V
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Packaging : Reel
Description
Voltage Rating AC :
Clamping Voltage :
Diameter :
Peak Surge Current :
Surge Energy Rating :
Capacitance :
Mounting :
Product : MLV
Packaging : Reel
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Voltage Rating DC : 120 V