VCUG080150L1DP
Varistors 0805 15Vdc 1Element
product image
VCUG080150L1DP Picture
SeekIC No. : 00700526 Detail
VCUG080150L1DP: Varistors 0805 15Vdc 1Element
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VCUG080150L1DP
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Voltage Rating DC : 15 V Voltage Rating AC : 11 V
Capacitance : 120 pF Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Description
Clamping Voltage :
Diameter :
Peak Surge Current :
Surge Energy Rating :
Product :
Operating Temperature Range :
Mounting : SMD/SMT
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 11 V
Capacitance : 120 pF
Voltage Rating DC : 15 V