VRAH-12F3300
CONV DC/DC 3.3V 12A 30W OUTPUT
product image
VRAH-12F3300 Picture
SeekIC No. : 004542890 Detail
VRAH-12F3300: CONV DC/DC 3.3V 12A 30W OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VRAH-12F3300
Mfg:
Bel Fuse Inc
  • Qty
  • 1~75
Parameters:
Technical/Catalog InformationVRAH-12F3300
VendorBel Fuse Inc
CategoryPower Supplies
Voltage - Input4.5 ~ 5.5VDC
Output3.3V
Power (Watts)39.6W
Number of Outputs1
1st Output3.3 VDC @ 12A