VSB35EW-0701B
Audio Indicators & Alerts 600Hz 35mm 950Hz
product image
VSB35EW-0701B Picture
SeekIC No. : 002508988 Detail
VSB35EW-0701B: Audio Indicators & Alerts 600Hz 35mm 950Hz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSB35EW-0701B
Mfg:
Murata
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : Piezoelectric Sound Pressure Level : 70 dB
Frequency : 600 Hz to 20 kHz Diameter : 35 mm
Description
Tone :
Voltage Rating :
Current Rating :
Termination Style :
Product : Piezoelectric
Sound Pressure Level : 70 dB
Diameter : 35 mm
Frequency : 600 Hz to 20 kHz