VTA21FWC12
Linear and Switching Power Supplies 12V IN 2 OUTPUT
product image
VTA21FWC12 Picture
SeekIC No. : 002755766 Detail
VTA21FWC12: Linear and Switching Power Supplies 12V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTA21FWC12
Mfg:
ETA-USA
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Switching Supplies Input Voltage : 9.2 VDC to 16 VDC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC
Description
Commercial/Medical :
Output Power Rating :
Output Current (Channel 1) :
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Mounting Style :
Dimensions :
Product : Switching Supplies
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 9.2 VDC to 16 VDC
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC