VTA21FWC24
Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
product image
VTA21FWC24 Picture
SeekIC No. : 002756097 Detail
VTA21FWC24: Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTA21FWC24
Quick Details
Product : Switching Supplies Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC
Number of Outputs : 2 Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC
Description
Commercial/Medical :
Output Power Rating :
Output Current (Channel 1) :
Product : Switching Supplies
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC