VTB21FWC48
Linear and Switching Power Supplies 48V IN 2 OUTPUT
product image
VTB21FWC48 Picture
SeekIC No. : 002755806 Detail
VTB21FWC48: Linear and Switching Power Supplies 48V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTB21FWC48
Input Voltage : 38 VDC to 63 VDC Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC Mounting Style : Chassis
Dimensions : 160 mm L x 96 mm W
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 38 VDC to 63 VDC
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC