VTB21FWC24
Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
product image
VTB21FWC24 Picture
SeekIC No. : 002755971 Detail
VTB21FWC24: Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTB21FWC24
Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC Mounting Style : Chassis
Dimensions : 160 mm L x 96 mm W
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC