VTB21FWC12
Linear and Switching Power Supplies 12V IN 2 OUTPUT
product image
VTB21FWC12 Picture
SeekIC No. : 002756180 Detail
VTB21FWC12: Linear and Switching Power Supplies 12V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTB21FWC12
Mfg:
ETA-USA
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Switching Supplies Commercial/Medical : Commercial
Input Voltage : 9.2 VDC to 16 VDC Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC Mounting Style : Chassis
Dimensions : 160 mm L x 96 mm W
Description
Output Power Rating :
Output Current (Channel 1) :
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Product : Switching Supplies
Mounting Style : Chassis
Commercial/Medical : Commercial
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 9.2 VDC to 16 VDC
Output Voltage (Channel 1) : 21 VDC