XC3S50AN-5TQG144C
IC FPGA SPARTAN-3A 50K 144-TQFP
product image
XC3S50AN-5TQG144C Picture
SeekIC No. : 003503334 Detail
XC3S50AN-5TQG144C: IC FPGA SPARTAN-3A 50K 144-TQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
XC3S50AN-5TQG144C
  • Qty
  • 0~1
Number of Gates: 50000 Operating Supply Voltage : 50 V
Voltage - Supply: 1.14 V ~ 1.26 V Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C Package / Case: 144-LQFP
Description
Voltage - Supply: 1.14 V ~ 1.26 V
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C