ZJYS81R5-2PL25-G01
Common Mode Inductors (Chokes) 600ohms 10MHz 80V
product image
ZJYS81R5-2PL25-G01 Picture
SeekIC No. : 001170103 Detail
ZJYS81R5-2PL25-G01: Common Mode Inductors (Chokes) 600ohms 10MHz 80V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ZJYS81R5-2PL25-G01
Mfg:
TDK
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Inductance : 1.5 uH Impedance : 1000 Ohms
Tolerance : 20 % Maximum DC Current : 0.5 Amp
Maximum DC Resistance : 0.25 Ohms Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 4 Gull Wing, Horizontal
Series : ZJYS
Description
Self Resonant Frequency :
Q Minimum :
Termination Style : SMD/SMT
Impedance : 1000 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Maximum DC Resistance : 0.25 Ohms
Inductance : 1.5 uH
Tolerance : 20 %