2225HA331KAT9A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 330pF 10%
product image
2225HA331KAT9A Picture
SeekIC No. : 00870284 Detail
2225HA331KAT9A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 330pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
2225HA331KAT9A
Quick Details
Capacitance : 330 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Product : High Voltage MLCCs
Capacitance : 330 pF
Case Code - mm : 5763
Packaging : Bulk
Parameters:
Technical/Catalog Information2225HA331KAT9A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance330pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C