531AA20M0000DG
Standard Clock Oscillators SINGLE XO 6 PIN 0.3PS RS JTR
product image
531AA20M0000DG Picture
SeekIC No. : 001145890 Detail
531AA20M0000DG: Standard Clock Oscillators SINGLE XO 6 PIN 0.3PS RS JTR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
531AA20M0000DG
Quick Details
Product : XO Package / Case : 5 mm x 7 mm
Frequency : 20 MHz Frequency Stability : 61.5 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Output Format : LVPECL Dimensions : 5 mm W x 7 mm L
Description
Load Capacitance :
Packaging :
Series :
Supply Voltage : 3.3 Volts
Termination Style : SMD/SMT
Output Format : LVPECL
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L
Frequency : 20 MHz
Product : XO
Package / Case : 5 mm x 7 mm