531AA25M0000DG
Standard Clock Oscillators Single XO 7mmx5mm 6 pin
product image
531AA25M0000DG Picture
SeekIC No. : 001145603 Detail
531AA25M0000DG: Standard Clock Oscillators Single XO 7mmx5mm 6 pin
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
531AA25M0000DG
Quick Details
Product : XO Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 25 MHz Frequency Stability : 50 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L Packaging : Tray
Series : Si531
Description
Load Capacitance :
Output Format :
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency Stability : 50 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts
Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L
Frequency : 25 MHz