9B-10.000MAAE-B
CRYSTAL 10.000 MHZ 12PF HC49US
product image
9B-10.000MAAE-B Picture
SeekIC No. : 003411983 Detail
9B-10.000MAAE-B: CRYSTAL 10.000 MHZ 12PF HC49US
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
9B-10.000MAAE-B
Quick Details
Series: 9B Manufacturer: TXC CORPORATION
Maximum Operating Frequency : 4000 MHz Type: MHz Crystal
Frequency: 10MHz Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm Load Capacitance: 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohm Operating Mode: Fundamental
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C Ratings: -
Mounting Type: - Package / Case: -
Size / Dimension: - Height: -
Description
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: -
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohm
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Load Capacitance: 12pF
Frequency: 10MHz
Frequency Stability: ±30ppm