9B-10.000MEEJ-B
Crystals 10.000MHz 30ppm -20 +70C 18pF
product image
9B-10.000MEEJ-B Picture
SeekIC No. : 001124421 Detail
9B-10.000MEEJ-B: Crystals 10.000MHz 30ppm -20 +70C 18pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
9B-10.000MEEJ-B
Mfg:
TXC Corporation
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Frequency : 10 MHz Tolerance : 30 PPM
Frequency Stability : 30 PPM Load Capacitance : 18 pF
Termination Style : Radial Package / Case : HC-49/S
Operating Temperature Range : - 20 C to + 70 C Dimensions : 5 mm W x 11.5 mm L x 3.68 mm H
Packaging : Bulk
Description
Frequency : 10 MHz
Load Capacitance : 18 pF
Operating Temperature Range : - 20 C to + 70 C
Tolerance : 30 PPM
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Frequency Stability : 30 PPM
Package / Case : HC-49/S
Dimensions : 5 mm W x 11.5 mm L x 3.68 mm H