A2500R24C-EM1
RF Development Tools 2400MHz Radio Only Eval Module
product image
A2500R24C-EM1 Picture
SeekIC No. : 00121609 Detail
A2500R24C-EM1: RF Development Tools 2400MHz Radio Only Eval Module
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
A2500R24C-EM1
Mfg:
Anaren
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
Quick Details
Product : Evaluation Modules Type : Radio Modules
Tool Is For Evaluation Of : A2500R24C Frequency : 2.4 GHz
Operating Supply Voltage : 1.8 V to 3.6 V
Description
Product : Evaluation Modules
Frequency : 2.4 GHz