AF2-1.25V125TM
Fuses 2410 1.25A FA Fuse
product image
AF2-1.25V125TM Picture
SeekIC No. : 00650582 Detail
AF2-1.25V125TM: Fuses 2410 1.25A FA Fuse
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AF2-1.25V125TM
Quick Details
Current Rating : 1.25 Amps Voltage Rating : 125 Volts
Termination Style : SMD/SMT Fuse Type : Very Fast Acting
Body Material : Fiberglass Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W
Product : Surface Mount Fuse
Current Rating : 1.25 Amps
Packaging : Reel
Voltage Rating : 125 Volts
Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W