AFS303.875N01-SE
Signal Conditioning 303.875MHz
product image
AFS303.875N01-SE Picture
SeekIC No. : 001684780 Detail
AFS303.875N01-SE: Signal Conditioning 303.875MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AFS303.875N01-SE
Mfg:
ABRACON
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Frequency : 303.825 MHz Voltage Rating : 5 V
Operating Temperature Range : - 30 C to + 85 C
Description
Product :
Frequency Range :
Bandwidth :
Impedance :
Termination Style :
Package / Case :
Packaging :
Voltage Rating : 5 V
Frequency : 303.825 MHz