AFS304.0W02-TE
Signal Conditioning 304MHz
product image
AFS304.0W02-TE Picture
SeekIC No. : 001686432 Detail
AFS304.0W02-TE: Signal Conditioning 304MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AFS304.0W02-TE
Quick Details
Frequency : 304 MHz Voltage Rating : 5 V
Impedance : 50 Ohms Operating Temperature Range : - 10 C to + 70 C
Packaging : Reel
Description
Product :
Frequency Range :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Impedance : 50 Ohms
Packaging : Reel
Voltage Rating : 5 V
Operating Temperature Range : - 10 C to + 70 C
Frequency : 304 MHz