BYT85600
product image
BYT85600 Picture
SeekIC No. : 004305833 Detail
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BYT85600
=Repetitive peak reverse voltage
VR 600 V
Peak forward surge current tp=10ms,half sinewave IFSM 80 A
Repetitive peak forward current IFRM 20 A
Average forward current Tamb=40 IFAV 4 A