CCLD-912-50-133.000
Standard Clock Oscillators 133MHz
product image
CCLD-912-50-133.000 Picture
SeekIC No. : 001151465 Detail
CCLD-912-50-133.000: Standard Clock Oscillators 133MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CCLD-912-50-133.000
Mfg:
Crystek Corporation
Quick Details
Product : XO Package / Case : 14 mm x 9 mm
Frequency : 133 MHz Termination Style : SMD/SMT
Series : CCLD
Description
Frequency Stability :
Supply Voltage :
Load Capacitance :
Minimum Operating Temperature :
Maximum Operating Temperature :
Output Format :
Dimensions :
Packaging :
Termination Style : SMD/SMT
Product : XO
Package / Case : 14 mm x 9 mm
Frequency : 133 MHz
Series : CCLD
Parameters:
Technical/Catalog InformationCCLD-912-50-133.000
VendorCrystek Corporation
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency133MHz
Package / CaseSMD 14mm x 9mm
PackagingCut Tape (CT)
Supply Voltage3.3V
TypeStandard
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Frequency Stability±50ppm
Supply Current35mA