CCLD-054X-20-622.080
Standard Clock Oscillators 622.088MHz 3.3V
product image
CCLD-054X-20-622.080 Picture
SeekIC No. : 001152692 Detail
CCLD-054X-20-622.080: Standard Clock Oscillators 622.088MHz 3.3V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CCLD-054X-20-622.080
Mfg:
Crystek Corporation
  • Qty
  • 0~50
Quick Details
Product : XO Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 622.08 MHz Frequency Stability : 20 PPm
Termination Style : SMD/SMT Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C Packaging : Bulk
Series : CCLD
Description
Supply Voltage :
Load Capacitance :
Output Format :
Dimensions :
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Bulk
Product : XO
Frequency : 622.08 MHz