EMVE100ADA220ME55G
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 22uF 5X5.2
product image
EMVE100ADA220ME55G Picture
SeekIC No. : 00754300 Detail
EMVE100ADA220ME55G: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 22uF 5X5.2
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
EMVE100ADA220ME55G
Quick Details
Capacitance : 22 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts Operating Temperature Range : - 40 C to + 105 C
Dimensions : 5 mm Dia. x 5.2 mm L Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Tolerance : 20 %
Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Voltage Rating : 10 Volts
Capacitance : 22 uF
Operating Temperature Range : - 40 C to + 105 C
Dimensions : 5 mm Dia. x 5.2 mm L